Javascript is currently disabled. This site requires Javascript to function correctly. Please enable Javascript in your browser!

Slide three Slide three Slide two

Historie dodavatele technologie mycí linky.

Historie Otto Christ sahá až do roku 1879, kdy byl založen v německém Memmingenu rukodělný závod. V roce 1963 Franz Christ poprvé uskutečnil myšlenku sestrojit mycí linku s kartáči a sušícím zařízením. Tím byl položen základní kámen k dnešní produkci. První automatická mycí linka byla vyrobena v roce 1968. Přibývající počet automobilů zaručoval zvyšující se poptávku, a proto se firma rozhodla orientovat pouze na mycí linky. V osmdesátých letech 20. Stolení již zastává firma Christ vedoucí roli na evropském trhu. Odlišnost od ostatní konkurence je v mimořádné výrobní hloubce. Vedle vlastní kovovýroby má firma i elektrovýrobu, oddělení elektronických konstrukcí, oddělení pneumatiky i úsek na zpracování plastických hmot a vlastní laboratoře. V České republice má firma Christ zastoupení v dceřiné firmě Otto Christ Wash Systems s.r.o. se sídlem v Plzni.Zařízení tunelové myčky německého výrobce Otto Christ cash systems odpovídá nejnovějším technickým poznatkům a garantuje maximální spokojenost zákazníků. Díky kvalitním materiálům, nejnovějšímu zpracování a nejmodernějším konstrukčním prvkům s nízkými nároky na údržbu, má tato mycí linka maximální životnost.Boční kartáče se přizpůsobují obrysům vozidla díky výkyvnému hornímu zavěšení. A jejich elektronické řízení garantuje stejnoměrné a šetrné mytí všech částí karoserie. Během průběhu mytí se pro maximální kvalitu mytí také mění rotace kartáčů.Mytí přední a zadní části vozidla probíhá také přes střed vozidla. Výhodou je nejvyšší kvalita mytí také ve střední části vozidla – žádné „stíny“ při mytí, žádné špinavé pruhy. Při sušení jsou obrysy vozidla snímány fotobuňkami. Jen pomocí tohoto řešení je možné udržovat optimální vzdálenost sušící trysky od vozidla a umožňuje nejlepší výsledky při sušení vozidel.
Díky umělohmotnému deskovému přepravníku se zabrání poškození ráfků v přepravním zařízení. Výčnělky integrované v pásu se postarají o zajištění pneumatik a o stabilní vedení, protože jedou s kolem. Maximální šířka kola 360 mm a minimální výška k ráfku 50 mm.

PROVOZNÍ DOBA
PONDĚLÍ až NEDĚLE    8:00 - 20:00

Ceník

číslo služba cena
1 TEXTILNÍ MYTÍ včetně předmytí + AKTIVNÍ PĚNA 95 Kč
2 + MYTÍ KOL 38 Kč
3 + SPODNÍ MYTÍ 58 Kč
4 + SPECIÁLNÍ LEŠTÍCÍ VOSK 68 Kč
5 + KONZERVACE VOSKEM 38 Kč
6 + TEXTILNÍ DOSOUŠENÍ 28 Kč
7 + PŘÍPLATEK ZA HRUBÉ ZNEČIŠTĚNÍ 58 Kč
8 + PŘÍPLATEK ZA DODÁVKY 30 Kč
DALŠÍ SLUŽBY
Vysavače:   10 Kč / 4min
Čistič autokoberců:   10 Kč / 3min

Vašemu autu nabízíme:

Textilní mytí včetně předmytí + aktivní pěna

Video ukázka

Ukázka funkce tunelové myčky.

Kontaktní formulář